Programma

loading...

DIKKE DUBSTEP:

16BIT

(UK | SOUTHSIDE DUBSTARS)

MYRKUR

Er is een aardbeving op komst in Haarlem. Het voelde weleens eerder zo, maar dit keer zijn het niet alleen zware subbassen die de aanzet geven. Bij Dikke Dubstep komen namelijk twee stromingen binnen dubstep samen, als zijnde tektonische aardplaten die met veel geweld tegen elkaar in gaan. Met aan de ene zijde grof beukwerk en aan de andere kant verfijnde muzikale input dekt deze editie het huidige dubstep landschap ten volste.

16bit vertegenwoordigd de betere zaag- en hakdubstep, waarbij in hun tracks zelfs samples van kettingzagen niet geschuwd worden. Dit is as hard as it gets. In de dj sets weten ze echter ook contact te maken met euforischer werk, zoals we dat bijvoorbeeld van Burial kennen.

Voor zulke verfijnde dubstep hoef je echter niet de landsgrenzen over. Myrkur is een van de nieuwe sensaties in het Hollandse dubstepland en weet zonder blikken of blozen bruggen te slaan naar IDM, ambient en zelfs postrock. Check deze mix maar eens, deze gast uit Santpoort is echt een talent pur sang.

Video:

Gerelateerd:

  •  
Meer...

Wie komen er?

  •  
Meer...

Gerelateerd

  •  

Wie komen er?

  •  

Shoutbox

Je moet ingelogd zijn om een berichtje achter te kunnen laten. Maak snel een account aan of log in!

  •